FFF OQ21158100J0G
OQ21158100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ21158100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ21158100J0G.pdf
Availability of OQ21158100J0G
QUANTITY
OQ21158100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ21158100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ21158100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ21158100J0G
Related LinksOQ2115, OQ21158100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ21158100J0G Details Description
Related parts for OQ21158100J0G
RELAY SAFETY 8PST 6A 5V datasheet.pdf
CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV OPEN COLL 16SMD GW datasheet.pdf
WIRE WW 30AWG PVDF RED 75' datasheet.pdf
CLEANSING FLUID 1000ML datasheet.pdf
Connector Socket 86 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC datasheet.pdf