FFF OQ22128100J0G
OQ22128100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ22128100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ22128100J0G.pdf
Availability of OQ22128100J0G
QUANTITY
OQ22128100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ22128100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ22128100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package130
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ22128100J0G
Related LinksOQ2212, OQ22128100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ22128100J0G Details Description
Related parts for OQ22128100J0G
DIODE SCHOTTKY 15V 30MA MINI3 datasheet.pdf
HEX SEAL NUT 3/4" STEEL 1/2-20 datasheet.pdf
CONN STACKER 12POS 2MM SMD datasheet.pdf
IC DSP 32BIT 200MHZ EPAD 144LQFP datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 250MA SC74-6 datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.890" 3MM 2LD datasheet.pdf
PCB TRANS CONN DUAL ROW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf