FFF OQ22530100J0G
OQ22530100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ22530100J0G
Brief Description
508 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ22530100J0G.pdf
Availability of OQ22530100J0G
QUANTITY
OQ22530100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ22530100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ22530100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package65
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ22530100J0G
Related LinksOQ2253, OQ22530100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ22530100J0G Details Description
Related parts for OQ22530100J0G
FIXED IND 2.7MH 83MA 47.3 OHM TH datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES SMD 562K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
MICRO FINE 0.25MM (0.01) datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA2540 23MM WHT datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 195A TO262 datasheet.pdf