FFF OQ22540000J0G
OQ22540000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ22540000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
OQ22540000J0G.pdf
Availability of OQ22540000J0G
QUANTITY
OQ22540000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ22540000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ22540000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ22540000J0G
Related LinksOQ2254, OQ22540000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ22540000J0G Details Description
Related parts for OQ22540000J0G
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 28-SSOP datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32-QFN datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CAP CER 400PF 14KV R85 DISK datasheet.pdf
RES 0.698 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC datasheet.pdf
RES 16K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 20.5 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 1W DO216 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf