FFF OQ23158100J0G
OQ23158100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ23158100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
OQ23158100J0G.pdf
Availability of OQ23158100J0G
QUANTITY
OQ23158100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ23158100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ23158100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package140
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ23158100J0G
Related LinksOQ2315, OQ23158100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ23158100J0G Details Description
Related parts for OQ23158100J0G
MOSFET N-CH 100V 1.67A SOT223 datasheet.pdf
IC FPGA 77 I/O 100VQFP datasheet.pdf
RES 60.4K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 33K OHM 8SIP datasheet.pdf
IC CURRENT MONITOR 3.5% 14SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 24VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS INLINE SKT datasheet.pdf
Connector Socket 18 Position 0.070" (1.78mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf