FFF OQ23328100J0G
OQ23328100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ23328100J0G
Brief Description
381 TB SOCKET RA
Datasheet Download
OQ23328100J0G.pdf
Availability of OQ23328100J0G
QUANTITY
OQ23328100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ23328100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ23328100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package130
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ23328100J0G
Related LinksOQ2332, OQ23328100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ23328100J0G Details Description
Related parts for OQ23328100J0G
CONN HEADER 12POS 4.2MM STR GOLD datasheet.pdf
LED AMBER DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
ANT DIPO 2.4-2.5GHZ RA RBNC MALE datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO 669.3266MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC FPGA SOC 90K LUTS 676FBGA datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 180NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 20% 480VAC AXIAL datasheet.pdf