FFF OQ24B10000J0G
OQ24B10000J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ24B10000J0G
Brief Description
250 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
OQ24B10000J0G.pdf
Availability of OQ24B10000J0G
QUANTITY
OQ24B10000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ24B10000J0G
Internal Part NumberEIS-OQ24B10000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package270
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ24B10000J0G
Related LinksOQ24B1, OQ24B10000J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ24B10000J0G Details Description
Related parts for OQ24B10000J0G
OSC XO 18.432MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS R/A .100 TIN datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 48POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION DPST 0.6A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE SW 1A 400V 150NS DO204AL datasheet.pdf