3M P08-020-SLTM-A-G
P08-020-SLTM-A-G picture photo
Mfg. Part Number
P08-020-SLTM-A-G
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN PLUG 20POS
Datasheet Download
P08-020-SLTM-A-G.pdf
Availability of P08-020-SLTM-A-G
QUANTITY
P08-020-SLTM-A-G Order Process
Ship out your order
Specifications of P08-020-SLTM-A-G
Internal Part NumberEIS-P08-020-SLTM-A-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)P08-020-SLTM-A-G
Related LinksP08-020-, P08-020-SLTM-A-G Datasheet, 3M Distributor
P08-020-SLTM-A-G Details Description
Related parts for P08-020-SLTM-A-G
SWITCH PUSH DPDT 0.2A 30V datasheet.pdf
BARBED FASTENER 0.748 NYLON NRTL datasheet.pdf
RES 2.5K OHM 20W 5% AXIAL datasheet.pdf
INSERT FEMALE 108POS CRIMP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 20A 125V datasheet.pdf