Eaton (formerly Cooper Bussmann) P30S-GY-01
P30S-GY-01 picture photo
Mfg. Part Number
P30S-GY-01
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TERMINAL BLOCK GREY 300V/2
Datasheet Download
P30S-GY-01.pdf
Availability of P30S-GY-01
QUANTITY
P30S-GY-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of P30S-GY-01
Internal Part NumberEIS-P30S-GY-01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)P30S-GY-01
Related LinksP30S-, P30S-GY-01 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
P30S-GY-01 Details Description
Related parts for P30S-GY-01
RES SMD 18K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 0.2A TO-92 datasheet.pdf
IC SELECTOR MUX QUAD 2-1 16-DIP datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET QUAD 14-TSSOP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 100V datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V 20% BX 1805 datasheet.pdf
CAP CER 62PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf