Tripp Lite P502-025-SM
P502-025-SM picture photo
Mfg. Part Number
P502-025-SM
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
CBL RGB COAX
Datasheet Download
P502-025-SM.pdf
Availability of P502-025-SM
QUANTITY
P502-025-SM Order Process
Ship out your order
Specifications of P502-025-SM
Internal Part NumberEIS-P502-025-SM
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)P502-025-SM
Related LinksP502-, P502-025-SM Datasheet, Tripp Lite Distributor
P502-025-SM Details Description
Related parts for P502-025-SM
CBL RIBN 26COND 0.025 GRAY 100' datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 5K OHM 10% TOLER datasheet.pdf
IC VREG SGL LNB W/I2C 24-QFN datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 26.9VC DO218AB datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWY 8POS R/A GOLD datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm 20pF 50 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount Nonstandard SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 600W datasheet.pdf
CAP POLYMER 180UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf