Tripp Lite P568-010-FL
P568-010-FL picture photo
Mfg. Part Number
P568-010-FL
Brief Description
HDMI CABLE SHIELDED 10'
Datasheet Download
P568-010-FL.pdf
Availability of P568-010-FL
QUANTITY
P568-010-FL Order Process
Ship out your order
Specifications of P568-010-FL
Internal Part NumberEIS-P568-010-FL
Series-
Connector TypeHDMI-A Male to HDMI-A Male
Length10.0' (3.05m)
Cable TypeFlat
ColorBlack
ShieldingShielded
UsageHigh Definition Multimedia Interface
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)P568-010-FL
Related LinksP568-, P568-010-FL Datasheet, Tripp Lite Distributor
P568-010-FL Details Description
Related parts for P568-010-FL
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
CABLE ASSY HSSDC2 P-P 7POS 1M datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST ADJ 1.3A 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 10V X5R RADIAL datasheet.pdf
MOD THYRISTOR SGL 1600V SOT-227B datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 5% 100W 3523 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS 20AWG .156 YELLOW datasheet.pdf
DIMMABLE 15W OFFLINE LED DRIVER datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 11POS datasheet.pdf