Omron Automation & Safety PA-STAND-44
PA-STAND-44 picture photo
Mfg. Part Number
PA-STAND-44
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
ASSY FLOOR-MOUNTING STANDS 44"
Datasheet Download
PA-STAND-44.pdf
Availability of PA-STAND-44
QUANTITY
PA-STAND-44 Order Process
Ship out your order
Specifications of PA-STAND-44
Internal Part NumberEIS-PA-STAND-44
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeFloor Stand Kit
For Use With/Related ProductsLight Curtains
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PA-STAND-44
Related LinksPA-ST, PA-STAND-44 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
PA-STAND-44 Details Description
Related parts for PA-STAND-44
IC AMP AUDIO .04W AB 12FLIPCHIP datasheet.pdf
TVS DIODE 58.1VWM 92VC AXIAL datasheet.pdf
IC SDRAM 256MBIT 166MHZ 90FBGA datasheet.pdf
MOD DDR2 SDRAM 2GB 240RDIMM VLP datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 1.2K OHM 14SIP datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK SMT datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
MKP 0.68UF 5% 850VDC DRAWING T7 datasheet.pdf