Omron Automation & Safety PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M
PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M picture photo
Mfg. Part Number
PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SYSTEM
Datasheet Download
PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M.pdf
Availability of PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M
QUANTITY
PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M Order Process
Ship out your order
Specifications of PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M
Internal Part NumberEIS-PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M
Related LinksPA46-2-500-, PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M Details Description
Related parts for PA46-2-500-Q2-NO1-PN-M
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 5V datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 5% 1/8W 0402 datasheet.pdf
USB HUB 2.0 4-PORT MINI-HUB datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
IC BUFF SCHMITT-TRIG DL 6SON datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 5W T18 datasheet.pdf
12 8-PIN LATCH/TWO 3.5MM AUD, datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS 2.5MM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
INS BNCM CABLE ASSY 50OHM 200CM datasheet.pdf