Omron Automation & Safety PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R
PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R picture photo
Mfg. Part Number
PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SPARE RECEIVER
Datasheet Download
PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R.pdf
Availability of PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R
QUANTITY
PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R Order Process
Ship out your order
Specifications of PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R
Internal Part NumberEIS-PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R
Related LinksPA46-3-400-, PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R Details Description
Related parts for PA46-3-400-Q2-NO2-PN-R
TERM MULTISENSOR LD-GN/PNP datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 60VWM 97VC P600 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 500MA DO213 datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
SURFACE BELT 1/2X24" S SFN datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 21MM datasheet.pdf
CONN RCPT HOUSING 12PS PNL MT SL datasheet.pdf
RES 10K OHM .4W 1% RADIAL datasheet.pdf