Texas Instruments PAD1000YFFT
PAD1000YFFT picture photo
Mfg. Part Number
PAD1000YFFT
Manufacturer
Product Category
Specialized ICs
Brief Description
DLP DMD ANALOG ASIC
Datasheet Download
PAD1000YFFT.pdf
Availability of PAD1000YFFT
QUANTITY
PAD1000YFFT Order Process
Ship out your order
Specifications of PAD1000YFFT
Internal Part NumberEIS-PAD1000YFFT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilySpecialized ICs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PAD1000YFFT
Related LinksPAD10, PAD1000YFFT Datasheet, Texas Instruments Distributor
PAD1000YFFT Details Description
Related parts for PAD1000YFFT
RES SMD 25.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 40POS DUAL GOLD datasheet.pdf
RES 2.05 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DBEF-E FILM 0 DEG 17"X17" 10 PCS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.82A 120 MOHM datasheet.pdf
RES 223 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
DIODE 1A 100V 25NS SMD datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
SMD Sealed Type 4mm Size PVM4 Series datasheet.pdf