NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. PCF7941ATSM2AB120,
PCF7941ATSM2AB120, picture photo
Mfg. Part Number
PCF7941ATSM2AB120,
Manufacturer
Product Category
RF Transmitters
Brief Description
IC REMOTE KEYLESS ENTRY 20SSOP
Datasheet Download
PCF7941ATSM2AB120,.pdf
Availability of PCF7941ATSM2AB120,
QUANTITY
PCF7941ATSM2AB120, Order Process
Ship out your order
Specifications of PCF7941ATSM2AB120,
Internal Part NumberEIS-PCF7941ATSM2AB120,
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1,000
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Transmitters
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCF7941ATSM2AB120,
PCF7941ATSM2AB120, Details Description
Related parts for PCF7941ATSM2AB120,
TRISIL 100A 140V BIDIRECT SMB datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SOIC datasheet.pdf
CONN FEMALE 12AWG GOLD SLDR datasheet.pdf
PREWIRED ENCLOSED SWES BZLNTOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
THERMOSTAT 95 DEG NC TO-220 datasheet.pdf
TRANSMITTER COMPONENT datasheet.pdf
CAP CER 12PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN datasheet.pdf