Amphenol Pcd PCL100108
PCL100108 picture photo
Mfg. Part Number
PCL100108
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
P-CLAMP (BOEING SPEC)
Datasheet Download
PCL100108.pdf
Availability of PCL100108
QUANTITY
PCL100108 Order Process
Ship out your order
Specifications of PCL100108
Internal Part NumberEIS-PCL100108
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCL100108
Related LinksPCL1, PCL100108 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
PCL100108 Details Description
Related parts for PCL100108
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 3W datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 120MA 4.1 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 EXTEND datasheet.pdf
OSC TCXO 16.368MHZ CLPD SNWV SMD datasheet.pdf
SLDV-THR 5.00/38/180G 1.5 BK datasheet.pdf
SAFETY MAT 300X1800MM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK SMT datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS CABLE PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 44 Position Free Hanging (In-Line) Solder datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 20AWG RED 500' datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf