Amphenol Pcd PCL200023
PCL200023 picture photo
Mfg. Part Number
PCL200023
Brief Description
P-CLAMP (BOEING SPEC)
Datasheet Download
PCL200023.pdf
Availability of PCL200023
QUANTITY
PCL200023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PCL200023
Internal Part NumberEIS-PCL200023
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCL200023
Related LinksPCL2, PCL200023 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
PCL200023 Details Description
Related parts for PCL200023
Crystal 8.000156MHz 30ppm 18pF 100 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SOJ, 2.85mm pitch datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPST 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
OPTICAL FINGER MOTION SENSOR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
BLZP 5.08/20/180F SN BK BX datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf