Hirose Electric Co Ltd PCN10B-128S-2.54DS(92)
PCN10B-128S-2.54DS(92) picture photo
Mfg. Part Number
PCN10B-128S-2.54DS(92)
Brief Description
CONN DIN RCPT 128POS
Datasheet Download
PCN10B-128S-2.54DS(92).pdf
Availability of PCN10B-128S-2.54DS(92)
QUANTITY
PCN10B-128S-2.54DS(92) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN10B-128S-2.54DS(92)
Internal Part NumberEIS-PCN10B-128S-2.54DS(92)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - DIN 41612
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN10B-128S-2.54DS(92)
Related LinksPCN10B-128S, PCN10B-128S-2.54DS(92) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN10B-128S-2.54DS(92) Details Description
Related parts for PCN10B-128S-2.54DS(92)
DIODE ZENER 5.6V 250MW 2DFN datasheet.pdf
IC DAC 16BIT MULTIPLYING 28-SSOP datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher Triac Dimming 1.02A Lighting eSIP-7C datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CAP FILM 1800PF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf