Hirose Electric Co Ltd PCN10C-32S-2.54DSA(77)
PCN10C-32S-2.54DSA(77) picture photo
Mfg. Part Number
PCN10C-32S-2.54DSA(77)
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - DIN 41612
Brief Description
DIN CONN RCPT 32 POS 2 ROW STR
Datasheet Download
PCN10C-32S-2.54DSA(77).pdf
Availability of PCN10C-32S-2.54DSA(77)
QUANTITY
PCN10C-32S-2.54DSA(77) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN10C-32S-2.54DSA(77)
Internal Part NumberEIS-PCN10C-32S-2.54DSA(77)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - DIN 41612
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN10C-32S-2.54DSA(77)
Related LinksPCN10C-32S-, PCN10C-32S-2.54DSA(77) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN10C-32S-2.54DSA(77) Details Description
Related parts for PCN10C-32S-2.54DSA(77)
SENSOR TEMPERATURE SPI SOT23-6 datasheet.pdf
IC SWIT PWM CM OVP UVLO HV TO220 datasheet.pdf
IC VOLTAGE MONITOR TRPL 14-SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V 10% BX 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 1W DO204AL datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 65MA 32 OHM SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf
CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf