Hirose Electric Co Ltd PCN12E-100S-2.54DSA(71)
PCN12E-100S-2.54DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
PCN12E-100S-2.54DSA(71)
Brief Description
CONN DIN RCPT 100POS
Datasheet Download
PCN12E-100S-2.54DSA(71).pdf
Availability of PCN12E-100S-2.54DSA(71)
QUANTITY
PCN12E-100S-2.54DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN12E-100S-2.54DSA(71)
Internal Part NumberEIS-PCN12E-100S-2.54DSA(71)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN12E-100S-2.54DSA(71)
Related LinksPCN12E-100S, PCN12E-100S-2.54DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN12E-100S-2.54DSA(71) Details Description
Related parts for PCN12E-100S-2.54DSA(71)
IC CPLD 192MC 10NS 160LQFP datasheet.pdf
RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 4.4V SC-82AB datasheet.pdf
SOCKET 6PAD 7.5X5.0 OSCILLATOR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT MALE 5POS .305M 18AWG datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC TRANSCODER QUAD ADPCM 28SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 40 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN datasheet.pdf