Hirose Electric Co Ltd PCN12E-32S-2.54DSA(71)
PCN12E-32S-2.54DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
PCN12E-32S-2.54DSA(71)
Brief Description
CONN DIN RCPT 32POS
Datasheet Download
PCN12E-32S-2.54DSA(71).pdf
Availability of PCN12E-32S-2.54DSA(71)
QUANTITY
PCN12E-32S-2.54DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of PCN12E-32S-2.54DSA(71)
Internal Part NumberEIS-PCN12E-32S-2.54DSA(71)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PCN12E-32S-2.54DSA(71)
Related LinksPCN12E-32S-, PCN12E-32S-2.54DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PCN12E-32S-2.54DSA(71) Details Description
Related parts for PCN12E-32S-2.54DSA(71)
FIXED IND 680UH 500MA 1.3 OHM datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC BK INC KEY 1KW datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-18VIN 24VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.032" NYLON 9.91MM datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SHIELDED DC MICRO-MIZER datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf