Weller PG10010NPT
PG10010NPT picture photo
Mfg. Part Number
PG10010NPT
Manufacturer
Product Category
Specialized Tools
Brief Description
CAULK GUN PNEU 10.5 OZ 10 FT HOS
Datasheet Download
PG10010NPT.pdf
Availability of PG10010NPT
QUANTITY
PG10010NPT Order Process
Ship out your order
Specifications of PG10010NPT
Internal Part NumberEIS-PG10010NPT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilySpecialized Tools
SeriesCaulkmaster®
Tool TypeCaulking Gun
For Use With/Related ProductsCaulking
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PG10010NPT
Related LinksPG100, PG10010NPT Datasheet, Weller Distributor
PG10010NPT Details Description
Related parts for PG10010NPT
CONN PIN HSG 15POS .100 UNLOAD datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS MALE IN-LINE #16 datasheet.pdf
CHOKE RFI SUPP .8MH 2A VERT datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 20mA Die datasheet.pdf
LED CERAMOS COOL WHT 6500K 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V 10% BX 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf