FFF PHEC68R-R111LF
PHEC68R-R111LF picture photo
Mfg. Part Number
PHEC68R-R111LF
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
CONN D-SUB
Datasheet Download
PHEC68R-R111LF.pdf
Availability of PHEC68R-R111LF
QUANTITY
PHEC68R-R111LF Order Process
Ship out your order
Specifications of PHEC68R-R111LF
Internal Part NumberEIS-PHEC68R-R111LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package660
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PHEC68R-R111LF
Related LinksPHEC68R, PHEC68R-R111LF Datasheet, FFF Distributor
PHEC68R-R111LF Details Description
Related parts for PHEC68R-R111LF
DIODE ZENER ARRAY 16V SOT23-3 datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2.5VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W datasheet.pdf
CAP CER 150PF 2KV Y5R RADIAL datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 274 OHM 1% 10W datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf