Hirose Electric Co Ltd PL75-LP-1.5CV(01)
PL75-LP-1.5CV(01) picture photo
Mfg. Part Number
PL75-LP-1.5CV(01)
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF)
Brief Description
CONN RF COAXIAL
Datasheet Download
PL75-LP-1.5CV(01).pdf
Availability of PL75-LP-1.5CV(01)
QUANTITY
PL75-LP-1.5CV(01) Order Process
Ship out your order
Specifications of PL75-LP-1.5CV(01)
Internal Part NumberEIS-PL75-LP-1.5CV(01)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PL75-LP-1.5CV(01)
Related LinksPL75-LP-, PL75-LP-1.5CV(01) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PL75-LP-1.5CV(01) Details Description
Related parts for PL75-LP-1.5CV(01)
AC/DC CONVERTER 15V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 1.6M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
COPPR LUG DP DRN PL .438 datasheet.pdf
CABLE PLUG 5POLE datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf