Alt PLMT3000-144NC
PLMT3000-144NC picture photo
Mfg. Part Number
PLMT3000-144NC
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
PROGRAMMING ADAPTOR FOR 3000A
Datasheet Download
PLMT3000-144NC.pdf
Availability of PLMT3000-144NC
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
PLMT3000-144NC Order Process
Ship out your order
Specifications of PLMT3000-144NC
Internal Part NumberEIS-PLMT3000-144NC
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeAdapter Socket
For Use With/Related ProductsAltera Devices
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PLMT3000-144NC
Related LinksPLMT300, PLMT3000-144NC Datasheet, Alt Distributor
PLMT3000-144NC Details Description
Related parts for PLMT3000-144NC
PCB COPPER CLAD POS 4.5X7"2 SIDE datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD datasheet.pdf
IC DRIVER MOSFET/IGBT 1CH 8-DIP datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 1.4MHZ 10-LFCSP datasheet.pdf
UNIGUIDE 9" X .141" GREY datasheet.pdf
IC FPGA 450 I/O 672BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 287K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM datasheet.pdf