Bivar, Inc. PLPC3-10MM
PLPC3-10MM picture photo
Mfg. Part Number
PLPC3-10MM
Manufacturer
Product Category
Optics - LEDs - Light Pipes
Brief Description
LIGHT PIPE PNL MNT 3MM RND 10MM
Datasheet Download
PLPC3-10MM.pdf
Availability of PLPC3-10MM
QUANTITY
PLPC3-10MM Order Process
Ship out your order
Specifications of PLPC3-10MM
Internal Part NumberEIS-PLPC3-10MM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyOptics - LEDs - Light Pipes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PLPC3-10MM
Related LinksPLPC3, PLPC3-10MM Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
PLPC3-10MM Details Description
Related parts for PLPC3-10MM
IC DECODR/DVR LED 8DIGIT 28-DIP datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
IC MUX 5BIT 2:1 5V ECL 28-PLCC datasheet.pdf
DISPLAY 590NM YLW 2DIG 0.3" SMD datasheet.pdf
RES SMD 49.9 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
HEATSHRINK 3/16"-100' BLACK datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT datasheet.pdf
BOX PIN HDR 110 POS W/KEY datasheet.pdf
IC RFID 125KHZ R/W 330PF BUMP datasheet.pdf
HD 38999 55C 55#23 PIN RECP datasheet.pdf
SWITCH SELECT SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf