Sunon PMD2409PMB2-A.(2).GN
PMD2409PMB2-A.(2).GN picture photo
Mfg. Part Number
PMD2409PMB2-A.(2).GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC
Datasheet Download
PMD2409PMB2-A.(2).GN.pdf
Availability of PMD2409PMB2-A.(2).GN
QUANTITY
PMD2409PMB2-A.(2).GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PMD2409PMB2-A.(2).GN
Internal Part NumberEIS-PMD2409PMB2-A.(2).GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PMD2409PMB2-A.(2).GN
Related LinksPMD2409PMB, PMD2409PMB2-A.(2).GN Datasheet, Sunon Distributor
PMD2409PMB2-A.(2).GN Details Description
Related parts for PMD2409PMB2-A.(2).GN
RES SMD 280 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
IC FPGA 175 I/O 208PQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
RES 30.1 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
SHIM, VS-3, .010 datasheet.pdf
FUSE GLASS 250VAC datasheet.pdf