Sunon PMD4809PMB3-A.(2).GN
PMD4809PMB3-A.(2).GN picture photo
Mfg. Part Number
PMD4809PMB3-A.(2).GN
Brief Description
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC
Datasheet Download
PMD4809PMB3-A.(2).GN.pdf
Availability of PMD4809PMB3-A.(2).GN
QUANTITY
PMD4809PMB3-A.(2).GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PMD4809PMB3-A.(2).GN
Internal Part NumberEIS-PMD4809PMB3-A.(2).GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PMD4809PMB3-A.(2).GN
Related LinksPMD4809PMB, PMD4809PMB3-A.(2).GN Datasheet, Sunon Distributor
PMD4809PMB3-A.(2).GN Details Description
Related parts for PMD4809PMB3-A.(2).GN
RES SMD 182 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EYELET datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 180MA 3 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 27.4KOHM 0.05% 1/4W 0805 datasheet.pdf
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
RES 140K OHM 1W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
ADAPTER DIP-8 TO WSON-8 datasheet.pdf
560UF 400V 35X40MM 105C 2000H datasheet.pdf