Toshiba Semiconductor & Storage PN120065
PN120065 picture photo
Mfg. Part Number
PN120065
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
PACKAGE CONVERTER LQFP64
Datasheet Download
PN120065.pdf
Availability of PN120065
QUANTITY
PN120065 Order Process
Ship out your order
Specifications of PN120065
Internal Part NumberEIS-PN120065
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - LQFP
For Use With/Related ProductsTMP91 27UG
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PN120065
Related LinksPN12, PN120065 Datasheet, Toshiba Semiconductor & Storage Distributor
PN120065 Details Description
Related parts for PN120065
IC REG LDO 1.25V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SO datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 7.15K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 73.2K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
500 TB RIS CLA RIGHT datasheet.pdf
RES SMD 0.007 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf