Murata Electronics North America POT3104P-12-103-M12
POT3104P-12-103-M12 picture photo
Mfg. Part Number
POT3104P-12-103-M12
Datasheet Download
POT3104P-12-103-M12.pdf
Availability of POT3104P-12-103-M12
QUANTITY
POT3104P-12-103-M12 Order Process
Ship out your order
Specifications of POT3104P-12-103-M12
Internal Part NumberEIS-POT3104P-12-103-M12
Delivery TimeIn stock, ship POT3104P-12-103-M12 today.
SeriesPOT3104P-12
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-POT3104P-12-103-M12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPOT3104P-, POT3104P-12-103-M12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
POT3104P-12-103-M12 Details Description
Related parts for POT3104P-12-103-M12
CAP CER 0.068UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
MODULE PWR ENT DL FUSE FILTER 6A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 12POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
RES 0.10 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 15.4 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS .100" SMD GLD datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
TRANS PREBIAS DUAL NPN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf