Panduit PPC25X50F
PPC25X50F picture photo
Mfg. Part Number
PPC25X50F
Manufacturer
Product Category
Wire and Cable Tie Kits
Brief Description
PAN POUCH CANVAS WITH CABLE TIES
Datasheet Download
PPC25X50F.pdf
Availability of PPC25X50F
QUANTITY
PPC25X50F Order Process
Ship out your order
Specifications of PPC25X50F
Internal Part NumberEIS-PPC25X50F
Lead Free Status / RoHS Status
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Kits
FamilyWire and Cable Tie Kits
Series-
PackagingCarrying Case
Kit TypeCable Ties
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PPC25X50F
Related LinksPPC2, PPC25X50F Datasheet, Panduit Distributor
PPC25X50F Details Description
Related parts for PPC25X50F
CONN HEADR BRKWAY .100 10POS R/A datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 16POS DUAL 30AU datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8K 24MHZ OTP 44-PLCC datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
FUSE 350A 1250V 3BKN/75 AR CU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
IPD M30 SHLD 3W SPST 2M datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X5R 1206 datasheet.pdf
LEADS TEST-FUSED datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 10V X5R 0402 datasheet.pdf