Hirose Electric Co Ltd PQ50S-1820(1007)(63)
PQ50S-1820(1007)(63) picture photo
Mfg. Part Number
PQ50S-1820(1007)(63)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
PQ50S-1820(1007)(63).pdf
Availability of PQ50S-1820(1007)(63)
QUANTITY
PQ50S-1820(1007)(63) Order Process
Ship out your order
Specifications of PQ50S-1820(1007)(63)
Internal Part NumberEIS-PQ50S-1820(1007)(63)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PQ50S-1820(1007)(63)
Related LinksPQ50S-1820, PQ50S-1820(1007)(63) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PQ50S-1820(1007)(63) Details Description
Related parts for PQ50S-1820(1007)(63)
IC SUPERVISOR MPU 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS FLANGED W/SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH datasheet.pdf
ACS TYPE S FUSE ADAPTER 4A datasheet.pdf
GDT 90V 30% 10KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RDL datasheet.pdf
CAP CER 15UF 10V X7S 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 2.5MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf