Sensata Technologies/Airpax PR11-61F-25.0A-34096-7
PR11-61F-25.0A-34096-7 picture photo
Mfg. Part Number
PR11-61F-25.0A-34096-7
Datasheet Download
PR11-61F-25.0A-34096-7.pdf
Availability of PR11-61F-25.0A-34096-7
QUANTITY
PR11-61F-25.0A-34096-7 Order Process
Ship out your order
Specifications of PR11-61F-25.0A-34096-7
Internal Part NumberEIS-PR11-61F-25.0A-34096-7
FamilyCircuit Breakers
SeriesPR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PR11-61F-25.0A-34096-7
Related LinksPR11-61F-25, PR11-61F-25.0A-34096-7 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
PR11-61F-25.0A-34096-7 Details Description
Related parts for PR11-61F-25.0A-34096-7
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 datasheet.pdf
RES SMD 7.32 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CABLE CAT6 8COND 23AWG RED 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
RES SMD 3.83KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS WALL MNT PIN datasheet.pdf