JAE Electronics PS-26PF-D4T1-PKL1
PS-26PF-D4T1-PKL1 picture photo
Mfg. Part Number
PS-26PF-D4T1-PKL1
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Headers, Male Pins
Brief Description
CONN HEADER 26POS
Datasheet Download
PS-26PF-D4T1-PKL1.pdf
Availability of PS-26PF-D4T1-PKL1
QUANTITY
PS-26PF-D4T1-PKL1 Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-26PF-D4T1-PKL1
Internal Part NumberEIS-PS-26PF-D4T1-PKL1
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Headers, Male Pins
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-26PF-D4T1-PKL1
Related LinksPS-26PF-, PS-26PF-D4T1-PKL1 Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-26PF-D4T1-PKL1 Details Description
Related parts for PS-26PF-D4T1-PKL1
IDC CABLE - HSC60H/AE60G/HPL60H datasheet.pdf
IC RCVR 3V 433.92MHZ 16-QSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 18POS JAMNUT PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
MODULE MALE 1POS SCREW datasheet.pdf
RES 8.16K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf