JAE Electronics PS-30PA-D4T1-LP1-SE
PS-30PA-D4T1-LP1-SE picture photo
Mfg. Part Number
PS-30PA-D4T1-LP1-SE
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Headers, Male Pins
Brief Description
CONN HEADER 30POS
Datasheet Download
PS-30PA-D4T1-LP1-SE.pdf
Availability of PS-30PA-D4T1-LP1-SE
QUANTITY
PS-30PA-D4T1-LP1-SE Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-30PA-D4T1-LP1-SE
Internal Part NumberEIS-PS-30PA-D4T1-LP1-SE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Headers, Male Pins
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-30PA-D4T1-LP1-SE
Related LinksPS-30PA-D, PS-30PA-D4T1-LP1-SE Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-30PA-D4T1-LP1-SE Details Description
Related parts for PS-30PA-D4T1-LP1-SE
IDC CABLE - CSC34G/AE34G/CSC34G datasheet.pdf
PC BOARD PAD-PER-HOLE 4.5X6.5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS 0 DEG BLACK/WHITE datasheet.pdf
CAP CER 13PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
SENSOR LIQUID LEVEL 6-26MM PIPE datasheet.pdf
Connector Socket 53 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC FPGA 840 I/O 1932FBGA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf