Amphenol Industrial ACA3100R14S-5SB
ACA3100R14S-5SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100R14S-5SB
Brief Description
ACB 5C 5#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100R14S-5SB.pdf
Availability of ACA3100R14S-5SB
QUANTITY
ACA3100R14S-5SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100R14S-5SB
Internal Part NumberEIS-ACA3100R14S-5SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100R14S-5SB
Related LinksACA3100, ACA3100R14S-5SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100R14S-5SB Details Description
Related parts for ACA3100R14S-5SB
FIXED IND 27UH 1.2A 109 MOHM SMD datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 7COND 20AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.33A 222 MOHM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 20A TSON datasheet.pdf
IC FIFO 4096X18 15NS 56TSSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
DC/DC CONV 3W DIP24 DUAL OUT datasheet.pdf