JAE Electronics PS-50PA-D4T1-LP1-SE
PS-50PA-D4T1-LP1-SE picture photo
Mfg. Part Number
PS-50PA-D4T1-LP1-SE
Brief Description
CONN HEADER 50POS
Datasheet Download
PS-50PA-D4T1-LP1-SE.pdf
Availability of PS-50PA-D4T1-LP1-SE
QUANTITY
PS-50PA-D4T1-LP1-SE Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-50PA-D4T1-LP1-SE
Internal Part NumberEIS-PS-50PA-D4T1-LP1-SE
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-50PA-D4T1-LP1-SE
Related LinksPS-50PA-D, PS-50PA-D4T1-LP1-SE Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-50PA-D4T1-LP1-SE Details Description
Related parts for PS-50PA-D4T1-LP1-SE
CONN EDGECARD 182POS .050 SOLDER datasheet.pdf
IC CHARGER PHOTOFLASH 10-DFN datasheet.pdf
PATCHCORD CAT6 ORANGE W/BOOT 30' datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf
ROTARY SWITCH, PNL SEAL, 6 POS datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
GDT 600V 5KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf