C&K Components PS12F92F7.3NSQ
PS12F92F7.3NSQ picture photo
Mfg. Part Number
PS12F92F7.3NSQ
Manufacturer
Product Category
Pushbutton Switches
Brief Description
SWITCH PUSHBUTTON
Datasheet Download
PS12F92F7.3NSQ.pdf
Availability of PS12F92F7.3NSQ
QUANTITY
PS12F92F7.3NSQ Order Process
Ship out your order
Specifications of PS12F92F7.3NSQ
Internal Part NumberEIS-PS12F92F7.3NSQ
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Switches
FamilyPushbutton Switches
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS12F92F7.3NSQ
Related LinksPS12F92, PS12F92F7.3NSQ Datasheet, C&K Components Distributor
PS12F92F7.3NSQ Details Description
Related parts for PS12F92F7.3NSQ
RES SMD 150K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TRANSISTOR RF 9W 12V POWER FET datasheet.pdf
PHOTOVOLTAIC SOLAR CELL 4V 8SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 29.1VWM 52VC AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AD9834 datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 620 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf