Sunon PSD1204PHB1-A(2).Z.GN
PSD1204PHB1-A(2).Z.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD1204PHB1-A(2).Z.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC
Datasheet Download
PSD1204PHB1-A(2).Z.GN.pdf
Availability of PSD1204PHB1-A(2).Z.GN
QUANTITY
PSD1204PHB1-A(2).Z.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD1204PHB1-A(2).Z.GN
Internal Part NumberEIS-PSD1204PHB1-A(2).Z.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD1204PHB1-A(2).Z.GN
Related LinksPSD1204PHB, PSD1204PHB1-A(2).Z.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD1204PHB1-A(2).Z.GN Details Description
Related parts for PSD1204PHB1-A(2).Z.GN
FILTER POWER LINE EMI 2A WIRE datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 2"L X 2"W 10PC datasheet.pdf
IC DUAL PWR SUPPLY MONITOR 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 3KV X7R 2225 datasheet.pdf
QKE PF HDR ASSY SLIMLINE- 4WALL datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 1A 8SOPWRPAD datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 12NS 28SOJ datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES 65.7 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 45A ADD-A-PAK datasheet.pdf