Sunon PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN
PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC
Datasheet Download
PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN.pdf
Availability of PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN
QUANTITY
PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN
Internal Part NumberEIS-PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN
Related LinksPSD1204PHB1-A, PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN Details Description
Related parts for PSD1204PHB1-A(2).Z.R.PWM.GN
CONN HEADER .120 3POS PCB 30AU datasheet.pdf
SENS PROX M12 2MM AC2W-NO datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 0.5PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 20% 6V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 392K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 750 OHM 20W 5% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf