Sunon PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Datasheet Download
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN.pdf
Availability of PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
QUANTITY
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
Internal Part NumberEIS-PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
Related LinksPSD1204PKB, PSD1204PKB3-A(2).Z.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN Details Description
Related parts for PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
IC MPU MPC74XX 1.167GHZ 360BGA datasheet.pdf
GDT 400V 20% 10KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
TIMER SOLID STATE 5MIN DIN MNT datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR NCP1406V25G datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 12POS SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
IC SRAM 32K X 8 5.0V 28-SOJ datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN MICRO SATA RCPT 15POS R/A datasheet.pdf
15POS, MIXED,TAB HSG,ASSY datasheet.pdf