Sunon PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55
PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55 picture photo
Mfg. Part Number
PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 48VDC
Datasheet Download
PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55.pdf
Availability of PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55
QUANTITY
PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55 Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55
Internal Part NumberEIS-PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55
Related LinksPSD48H0AZBX-A, PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55 Datasheet, Sunon Distributor
PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55 Details Description
Related parts for PSD48H0AZBX-A (2).Z.GN.IP55
LED SLIDE T2 24V RED datasheet.pdf
CONN HEADER RTANG 4POS .100 TIN datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.064DIA SILVER datasheet.pdf
CTW MALE PIN PLATED datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 100V NP0 2220 datasheet.pdf
IC SGL CH CODEC LP LV 30-TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONN HEADER 62POS .100" DL GOLD datasheet.pdf