API Technologies Corp PSM4-131P-10B
PSM4-131P-10B picture photo
Mfg. Part Number
PSM4-131P-10B
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
EMI FILTER
Datasheet Download
PSM4-131P-10B.pdf
Availability of PSM4-131P-10B
QUANTITY
PSM4-131P-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of PSM4-131P-10B
Internal Part NumberEIS-PSM4-131P-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSM4-131P-10B
Related LinksPSM4-1, PSM4-131P-10B Datasheet, API Technologies Corp Distributor
PSM4-131P-10B Details Description
Related parts for PSM4-131P-10B
CARDEDGE LOPRO 20POS DL .156 GRN datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W datasheet.pdf
RES 100 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 13VC 8SOIC datasheet.pdf
PATCH CABLE RJ45 M/M BLACK 15' datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT datasheet.pdf
RES 505K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
IC CHARGE PUMP PWR SUPPLY 24VCT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 22POS PIN datasheet.pdf