API Technologies Corp PSM4-152M-15B
PSM4-152M-15B picture photo
Mfg. Part Number
PSM4-152M-15B
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
EMI FILTER
Datasheet Download
PSM4-152M-15B.pdf
Availability of PSM4-152M-15B
QUANTITY
PSM4-152M-15B Order Process
Ship out your order
Specifications of PSM4-152M-15B
Internal Part NumberEIS-PSM4-152M-15B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSM4-152M-15B
Related LinksPSM4-1, PSM4-152M-15B Datasheet, API Technologies Corp Distributor
PSM4-152M-15B Details Description
Related parts for PSM4-152M-15B
BATTERY OXY ALKALINE AA 7.5V datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .187 .025" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 150PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWY 24PS STR DL AU datasheet.pdf
RES 845K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 562 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE SWITCH 2.5W 50V POWERMITE datasheet.pdf
CONN EDGE .050 140POS DR TH datasheet.pdf