Lattice Semiconductor Corporation PSSN-S48-ASC10
PSSN-S48-ASC10 picture photo
Mfg. Part Number
PSSN-S48-ASC10
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
SOCKET 48-QFN FOR ASC
Datasheet Download
PSSN-S48-ASC10.pdf
Availability of PSSN-S48-ASC10
QUANTITY
PSSN-S48-ASC10 Order Process
Ship out your order
Specifications of PSSN-S48-ASC10
Internal Part NumberEIS-PSSN-S48-ASC10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - QFN
For Use With/Related ProductsASC
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSSN-S48-ASC10
Related LinksPSSN-S4, PSSN-S48-ASC10 Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
PSSN-S48-ASC10 Details Description
Related parts for PSSN-S48-ASC10
IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23 datasheet.pdf
IC VOLTAGE MONITOR DUAL 8-TSSOP datasheet.pdf
CONN F JACK STR 75 OHM PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 2.79MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
STRAP, HOOK & LOOP, WHITE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf