Amphenol Industrial PT00U16-8SW-027
PT00U16-8SW-027 picture photo
Mfg. Part Number
PT00U16-8SW-027
Brief Description
PT 8C 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
PT00U16-8SW-027.pdf
Availability of PT00U16-8SW-027
QUANTITY
PT00U16-8SW-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT00U16-8SW-027
Internal Part NumberEIS-PT00U16-8SW-027
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT00U16-8SW-027
Related LinksPT00U16, PT00U16-8SW-027 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT00U16-8SW-027 Details Description
Related parts for PT00U16-8SW-027
RES SMD 110 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 30A DPAK datasheet.pdf
DIODE ZENER 17.9V 500MW SOD80 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 20MA TSLP-4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC LV DIFF SCSI REG 16-SOIC datasheet.pdf
END STOP 35MM DIN RAIL datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 12VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
VARISTOR 61V 100A DISC 5MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
508 TB PL PL DIN/R WF A datasheet.pdf
RES SMD 22.1K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf