Amphenol Industrial PT02A22-36S-023
PT02A22-36S-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT02A22-36S-023
Brief Description
PT 36C 36#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT02A22-36S-023.pdf
Availability of PT02A22-36S-023
QUANTITY
PT02A22-36S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT02A22-36S-023
Internal Part NumberEIS-PT02A22-36S-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT02A22-36S-023
Related LinksPT02A22, PT02A22-36S-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT02A22-36S-023 Details Description
Related parts for PT02A22-36S-023
CAP FILM 270PF 2% 50VDC 0805 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC CLK GEN 25MHZ 32VFQFN datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
SWITCH DOOR DPDT 5A 250V datasheet.pdf
CAP ARRAY 22PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
DIODE FAST RECOVERY 8A DPAK datasheet.pdf
BRIDGE RECT 2A 400V KBPR datasheet.pdf