Amphenol Industrial PT06A14-15S-023
PT06A14-15S-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT06A14-15S-023
Brief Description
PT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06A14-15S-023.pdf
Availability of PT06A14-15S-023
QUANTITY
PT06A14-15S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06A14-15S-023
Internal Part NumberEIS-PT06A14-15S-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06A14-15S-023
Related LinksPT06A14, PT06A14-15S-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06A14-15S-023 Details Description
Related parts for PT06A14-15S-023
ENDPLATE 1.5MM WM BEIGE ZDUA datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 3.01 OHM 1% AXIAL datasheet.pdf