Amphenol Industrial PT06E14-15SZ-470
PT06E14-15SZ-470 picture photo
Mfg. Part Number
PT06E14-15SZ-470
Brief Description
PT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06E14-15SZ-470.pdf
Availability of PT06E14-15SZ-470
QUANTITY
PT06E14-15SZ-470 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06E14-15SZ-470
Internal Part NumberEIS-PT06E14-15SZ-470
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06E14-15SZ-470
Related LinksPT06E14-, PT06E14-15SZ-470 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06E14-15SZ-470 Details Description
Related parts for PT06E14-15SZ-470
RES 510 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
DSUB CABLE - CFM25S/AE25G/CFM25S datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX QUAD 1X1 14TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 3KV X7R 2220 datasheet.pdf
LED BCKLT DVR MOD 8CH I2C QFN datasheet.pdf
CABLE 7COND 20AWG SHLD 500' datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
XT SOLDERING HEAD 10X4MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC datasheet.pdf